obchodníci v akci

 

Dnes vám přiblížíme naši účast na nedávném setkání sdružení tajemníků měst a obcí České republiky (STMOÚ), které se konalo v Dolní Moravě. Ukážeme vám nejmodernější technologické inovace a exkluzivní nabídky, které jsme tam prezentovali.

Stále máme v paměti účast na celostátním setkání vedoucích pracovníků českých úřadů, které proběhlo od 15. do 17. října. Byla to skvělá příležitost, jak ukázat zástupcům měst a obcí naše nejnovější produkty a technologie od DigiDay.

Jedním z vrcholů naší prezentace byla elektronická úřední deska TOTEM UNI 55´s futuristickým designem. Rádi bychom znovu zdůraznili, že všechny naše panely jsou vybaveny LED dotykovými displeji od LG s IPS technologií, což je špička v oblasti zobrazovacích technologií.

Každá naše úřední deska od DigiDay je samozřejmě doplněna naším vlastním softwarem LEDWARE. Dalším bonusem je minimální spotřeba energie, na kterou klademe velký důraz. A nesmíme zapomenout na odolný povrch ANTIVANDAL.

V Dolní Moravě, ale i na předchozí konferenci APUMS v Podbanském, jsme návštěvníkům našeho stánku nabízeli speciální VOUCHER na nákup elektronické úřední desky za sníženou cenu od 119.999 Kč.

Pokud jste nás nestihli navštívit, máte šanci to napravit na nadcházejících Dnech malých obcí v Praze a Olomouci, kde budeme 2. a 7. listopadu.

 

Den malých obcí Praha

Kdy: 2. listopadu

Kde: Hala O2 Universum, Českomoravská 17

 

Den malých obcí Olomouc

Kdy: 7. listopadu

Kde: Výstaviště Flora Olomouc, Wolkerova 37

 

Přijďte nás navštívit na Dnech malých obcí a dozvíte se o všech přednostech našich elektronických úředních desek. Získejte VOUCHER na nákup za zvýhodněnou cenu od 119.999 Kč. Těšíme se na vás!

 

☎ +420 608 899 640

✉ david@digiday.cz

🌐 www.uredni-deska.eu

💻 www.digiday.cz